Artykuł pochodzi ze stronny
Miastecki Portal Internetowy

Samorządowe Podsumowanie Roku

Z udziałem prawie stu osób - władz samorządowych, radnych, szefów instytucji i pracowników Urzędu Miejskiego w miniony piątek tradycyjnie jak co roku podsumowano mijający rok. Uroczystość odbyła się w świetlicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku.

         Swoje sprawozdania z całorocznej pracy złożyli naczelnicy wydziałów i prezesi spółek, a z życzeniami noworocznymi wystąpili - burmistrz Miastka Danuta Karaśkiewicz, przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Borowski oraz były burmistrz, a obecnie wicestarosta bytowski Roman Ramion. W trakcie spotkania uroczyście pożegnano odchodzącą z pracy w Urzędzie Miejskim wiceburmistrz Ewę Kapłan. Od władz gminy i wicestarosty Romana Ramiona pani Ewa Kapłan otrzymała okazałe bukiety kwiatów i grawerton. Oto treść grawertonu: W imieniu władz gminy składamy pani serdeczne podziękowania za sprawowanie funkcji zastępcy burmistrza Miastka w VII kadencji samorządu. Dzięki Pani wysiłkom oraz pomysłom organizacyjnym udało się zrealizować ważne dla gminy Miastko projekty i inwestycje mające na celu rozwój gminy i poprawę warunków życia mieszkańców naszej małej Ojczyzny. Proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności, a także zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań w życiu zawodowym i prywatnym.

Pani Kapłan już za kilka dni obejmie dwie funkcje wiceburmistrza i sekretarza miasta i gminy Łeba.

         W części artystycznej wystąpiła młoda utalentowana wokalistka Paulina Prychożdenko oraz zespół DIVISI z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, prowadzony przez Justynę Depka Prądzyńską. Obydwa występy były po prostu rewelacyjne!

      

 

data publikacji: 2018-12-31 08:56:21