Artykuł pochodzi ze stronny
Miastecki Portal Internetowy

Komunikat rajdowy

Rajd Harpagan-57 w Miastku już dzisiaj!

Przypominamy, że wszystkie ważne informacje zebraliśmy w KOMUNIKACIE TECHNICZNYM, dostępnym tutaj:

https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/komunikat-techniczny/

 LISTA STARTOWA opublikowana jest tutaj:

https://www.harpagan.pl/rajd/zgloszenia/lista-startowa/

 Listy będą również wywieszone w bazie rajdowej. Oprócz numeru startowego pojawiły się dodatkowe informacje:

Przykładowo, Pan Krzysztof swój pakiet startowy odbierze w Sali B, w stanowisku nr 5, chipa pobierze w Sali D, w stanowisku nr 5, a mapę otrzyma w boksie nr 2. Każde stanowisko będzie odpowiednio oznaczone (wraz z wykazem obsługiwanych numerów startowych).

Pamiętajcie, by przyjechać do bazy z zapasem czasowym – biuro pracuje na pełnych obrotach, ale nie unikniemy kolejek, jeśli połowa uczestników pojawi się 10 minut przed startem J W wolnej chwili po załatwieniu formalności zapraszamy na gorące napoje.

 Na plac startowy zapraszamy Was na 10 minut przed godziną startu (mapy wydajemy na 5 minut przed). Uczestników Harpusia zapraszamy na szkolenie pół godziny przed startem (11:00 TP10, 12:00 TR20), gdzie wyjaśnimy podstawy nawigacji i pokażemy najważniejsze symbole na mapie.

 Po powrocie na metę, w sobotnie popołudnie, czekają liczne stoiska przygotowane przez Gminę Miastko, przygotujcie się na darmowe materiały promocyjne, swojski chleb, sery i wędliny z miejscowych gospodarstw czy nawet możliwość zakupu świątecznych stroików od miejscowych wystawców.

Dominika Bąkowska

Koordynator rajdu

data publikacji: 2019-04-12 08:02:58