Artykuł pochodzi ze stronny
Miastecki Portal Internetowy

ZŁOTE I BRĄZOWE SIATKARKI W MINI PIŁCE SIATKOWEJ

W niedzielę 02.06.2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Miastku odbył się turniej mini piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora SP 3 -    I Prezesa UKS MORENA z okazji dnia Dziecka.

Był to turniej dla dziewcząt  rocznika 2008 i młodszych. W turnieju rywalizowały dziewczęta ze Szkoły Sportowej w Koszalinie, z klasami sportowymi ze Złotowa i z Miastka. W sumie rywalizowało 34 dziewcząt. Turniej podzielony był na cztery grupy. W grupach rywalizowało się na czas po cztery minuty, każdy z każdym. Po grach eliminacyjnych do finału A awansowały, aż cztery dziewczęta z Miastka. Po grach finałowych złoty medal zdobyła siatkarka z Miastka Matylda  Krzysztoforska, a brązowy medal nasza także nasza zawodniczka Maja Pliskowska. Oprócz zdobytych nagród indywidualnych nasza Szkoła SP 3 zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wszystkie zawodniczki otrzymały medale pamiątkowe, paczkę ze słodyczami, owocami i napojami, oraz lody z okazji ,,Dnia Dziecka”. Pierwsza ósemka otrzymała puchary i medale.

data publikacji: 2019-06-10 09:41:21