Artykuł pochodzi ze stronny
Miastecki Portal Internetowy

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu z nowelizacji wzorów ofert i sprawozdań oraz umów w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym oraz obsługi systemu www.witkac.pl. Szkolenie przeprowadzi Agnieszka Solecka - pracownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu od wielu lat współpracująca z organizacjami pozarządowymi w zakresie zlecania zadań publicznych.

 

MIEJSCE SZKOLENIA:
12.11.2019 r. w godz. 15:30 - 19:30 - w sali nr 206 Starostwa Powiatowego w Bytowie, ul. Ks. dr. B. Domańskiego 2, Bytów
13.11.2019 r. w godz. 13:00 - 17:00 - w CIT w Miastku, ul. Dworcowa 29, Miastko
Nowe wzory ofert i sprawozdań wprowadzają wiele zmian, w tym też udogodnień dla organizacji pozarządowych, aczkolwiek szczególną uwagę należy skupić na określaniu rezultatów.
Podczas szkolenia podane zostaną przykłady odnoszące się do zadań z różnych dziedzin (kultura, sport, turystyka itp.). Ponadto najbliższy konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych w Starostwie Powiatowym w Bytowie zostanie ogłoszony za pośrednictwem aplikacji „Witkac.pl”, dlatego też zachęcamy Państwa do udziału.
Na stronie Starostwa Powiaowego znaleźć mozna formularze zgłoszeniowe: http://www.powiatbytowski.pl/aktualnosci/szkolenie-dla-organizacji-pozarzadowych-1

data publikacji: 2019-11-04 09:44:03