Mikołaje w ratuszu i w parku 2016-12-05 14:25:41        

Dziś (poniedziałek, 05.12.) miastecki ratusz odwiedzili Mikołajowie, gdzie spotkali się nie tylko z burmistrzem Romanem Ramionem, ale i z dziećmi z Przedszkola nr 1. Jutro z wizytą do ratusza przybędą dzieci z Przedszkola nr 3, a od godziny 15.00 w parku będą się mogły bawić z Mikołajami. 


Dziś w ratuszu przedszkolaki wysłuchały słów burmistrza Ramiona o pracy urzędu, wieszały na choince ozdoby, a także odwiedziły gabinet burmistrza i Urząd Stanu Cywilnego. Wszystkie grzeczne dzieci (a prawdę mówiąc wszystkie były grzeczne) otrzymały od Mikołajów słodkości.

         Jutro (wtorek, 06.12) o godz. 15.00 w parku i przy ratuszu odbędzie się impreza p.n. WITAMY MIKOŁAJA. Długo oczekiwany Mikołaj przybędzie do dzieci najprawdopodobniej bryczką zaprzężoną  w koniki. Uwaga! Będzie można sobie zrobić z nim zdjęcie. Przewidziane są występy artystyczne dzieci ze świetlic wiejskich i sekcji z MGOK, a także gry i zabawy oraz konkursy. Wszyscy dostaną ciepłą herbatkę i słodkości. Na kiermaszu przygotowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy i świetlice wiejskie będzie można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne. Głównym punktem imprezy, poza spotkaniem z Mikołajem będzie udekorowanie oraz "zapalenie" choinki przy ratuszu i uruchomienie iluminacji świetlnych w parku.  Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców!