XXV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK 2016-12-19 14:14:07        

Poznaliśmy zwyciężczynię  etapu rejonowego - XXV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, została nią Natalia Tandetzka z kl.III LOa w ZSOiT w Miastku. 16 grudnia 2016 roku  w sali konferencyjnej Zarządu Rejonowego PCK w Miastku został przeprowadzony etap rejonowy XXV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.
W Olimpiadzie wzięli udział uczniowie szkół:
• Technikum Leśnego w Warcinie
• Liceum Ogólnokształcącego w ZSOiT  w Miastu
Uczestnicy odpowiadali na pytania zawarte w teście wyboru składającego się  z 30 pytań. Maksymalna liczba punktów do uzyskania w teście wynosiła – 30 punktów.  Jury w składzie: Marek Milewski - członek ZR PCK w Miastku   Ewa Topka –  sekretarz PCK w Miastku  Bożena Muła – opiekun szkolnego koła PCK w ZSOiT w Miastku Bogumiła Szydłowska – opiekun szkolnego koła PCK w Warcinie                                                                                                                                         po sprawdzeniu prac ogłosiło wyniki Olimpiady. Przedział zdobytych punktów wynosił od 28 do 19 punktów.
I miejsce -  Natalia Tandetzka kl. III LOA w ZSOiT w Miastku
II miejsce - Marika Kornaś - kl. II LOa w ZSoiT w Miastku
III miejsce  – Katarzyna Gębusia - kl III LO a w ZSOiT w Miastku -  Paulina Olejniu - kl. II LO a w ZSOiT w Miastku    - Katarzyna Zając – TL w Warcinie
Do etapu okręgowego Olimpiady, która odbędzie się 24 marca 2017r w Gdańsku zakwalifikowała się: Natalia Tandetzka - kl. III LOA w ZSOiT w Miastku.
Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody w postaci książek i kosmetyków, ufundowanych przez Pomorski Oddział Okręgowy PCK w Gdańsku