III Ogólnopolski konkurs na najpiękniejszy kalendarz Adwentowy 2016-12-20 13:21:04        

Za nami kolejna edycja konkursu cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem konkursu na najpiękniejszy kalendarz Adwentowy  w Szkole Podstawowej nr 1  z Oddziałami Sportowymi w Miastku. Uczestnicy znów zaskoczyli nas kreatywnością, zaangażowaniem i wielką dbałością o szczegóły. Jury miało nie lada orzech do zgryzienia i wielki problem z wyłonieniem zwycięzców, bo napłynęło 236 prac z całej Polski, konkurencja więc była ogromna!

Ostatecznie, dzięki hojności sponsorów, komisja konkursowa przyznała nagrody następującym osobom:


I miejsce: Magdalena Michailidis  - Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Jastarni, Dariusz Wędzicki  - Szkoła Podstawowa w Polanowie, Dominika Puzio  - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu.

II miejsce: Zoe Scheffler-Skupny  - Szkoła Podstawowa przy Parafi św. Kazimierza w Gdańsku, Natalie Krauze  - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Miastku, Amelia Ujazda -  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gogolewie, Alicja Świątek Brzezińska  - Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku, Patrycja Herman  - Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Jastarni.

III miejsce: Julien Disu  - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu, Maja Czerw  - Zespół Szkół w Grzmiącej, Michalina Adamkiewicz  - Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Jastarni, Wiktor Boborycki  - Zespół Szkół w Łebie.

Wyróżnienia: Weronika Kubacka  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Parlinie, Oliwier Czapski  - Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku, Oliwia Peta -  Łeba, Otylia Wojtera -  Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Kamnicy, Julia Niżniowska  - Zespół Szkół w Łebie,  Martyna Gocan  - Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastkku.

Gratulujemy!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom za poświęcony czas.

Znając nieograniczone możliwości waszej wyobraźni liczymy, że będziecie się bawić z nami za rok.

 Docenienie starań uczniów byłoby niemożliwe bez wsparcia sponsorów:

-Gminy Miastko, firmy Dajar, Zakładu Budowy Maszyn Madrew – p. Andrzeja Bobryckiego oraz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Miastku.

                                                       Bardzo dziękujemy!

   Organizatorki konkursu -  Monika Gajewska i Monika Gołuńska