Spotkanie w sprawie Odnawialnych źródeł energii 2017-02-08 12:28:53        

Zapraszamy serdecznie właścicieli firm z obszaru Bytowa oraz gmin przyległych,  zainteresowanych udziałem w projekcie zakładającym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym przeprowadzonym przez firmę GlobalECO. 


Spotkanie odbędzie się:

W  poniedziałek 13.02.2017r. o godz. 11.00  w Centrum Informacji Turystycznej w Miastku a w  czwartek 16.02.2017 o godz. 11.00 w budynku Bytowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ulicy Podzamcze 34

Celem programu jest montaż instalacji z odnawialnych źródeł energii(OZE) – fotowoltaika, instalacje solarne, pompy ciepła.
W tym projekcie istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania przez firmy na poziomie do 80 % kosztów.

Spotkanie ma na celu przedstawienie kwestii technicznych związanych z taką instalacją, omówienie kosztów przedsięwzięcia oraz udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania, które padną z Państwa strony.

Z uwagi na ograniczony termin składnia wniosków, wszystkich zainteresowanych prosimy o mobilizację i pojawienie się na spotkaniu oraz rozpowszechnienie tej wiadomości wśród innych właścicieli firm z terenu gminy.