Promocja płyty One Future 2017-03-10 07:52:01        

W czwartek, 09. marca w Centrum Informacji Turystycznej promowano nową płytę miasteckiej kapeli rockowej One Future. Płyta "Możesz wszystko" została nagrana profesjonalnie w studiu w Gdańsku.


Zawiera 10 utworów, z których niektóre stały się już  popularne w Radiu Koszalin i Radiu Weekend oraz w innych lokalnych rozgłośniach. - To co się wydarzyło na tej płycie jest zbiorem doświadczenia i poszukiwań naszej własnej drogi muzycznej, którą mamy nadzieję odkrywać z każdym kolejnym albumem. Za wsparcie finansowe dziękujemy sponsorom, a przede wszystkim Gminie Miastko. Specjalne podziękowania dla Dawida Gorgolewskiego za profesjonalne podejście przy nagrywaniu materiału, mix, mastering oraz wspaniałe dźwięki na instrumentach klawiszowych. Mateuszowi i Asi za gościnność! Dziękujemy również naszym rodzinom i wszystkim znajomym, którzy bezinteresownie przyczynili się do powstania tej płyty i pomagają nam przy realizacji naszych pomysłów. Wiara, nadzieja i miłość - to wszystko ma znaczenie w budowaniu naszej przyszłości, bez których One Future nie mogłoby istnieć - napisali na okładce płyty członkowie One Future.

         Zespół działa w składzie: Mateusz Dróżdż - wokal, bas, Piotr Jarmoła - gitara i Tomasz Kruszczyński - perkusja, perkusjonalia.

W czasie czwartkowego spotkania w CIT miasteccy rockmani mieli możliwość przedstawienia się publiczności. Opowiadali o historii powstania grupy, a także o procesie realizacji najnowszej płyty. Wspominali też o swym udziale w telewizyjnym konkursie "Must be the Music", a także przedstawili plan trasy koncertowej promującej płytę. Koncerty rozpoczynają od piątkowego (10.03) koncertu w klubie w Kołobrzegu. Potem zagrają m.in. w Słupsku, Olsztynie, Toruniu, Poznaniu, Chełmnie, Chojnicach, Koszalinie i Łodzi. Koncert finałowy odbędzie się 30 kwietnia w Miastku.

         W trakcie spotkania dwukrotnie zaprezentowano najnowszy teledysk grupy z utworem "Możesz wszystko", a na koniec Mateusz, Piotr i Marcin podpisywali płyty i przekazywali je fanom. Rozdali prawie sto płyt!