Zagrali w tenisa

2017-03-20 12:42:44

Zawodnicy z Gminy Miastko  wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Chojnickiego w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w sobotę 18 marca w Konarzynach.

Po raz kolejny dobrze zaprezentowali  się  Piotr Biernacki - młodzik i Szymon Hołubowski – kadet, zdobywając złote medale w swoich kategoriach wiekowych. Bardzo dobrze wypadł Krystian Tomczak zdobywając złoty medal w kategorii Junior. Weronika Olesiak w kategorii młodziczek zajęła drugie miejsce zdobywając srebrny medal. Kamil Kropidłowski w kategorii OPEN zdobył brązowy. Dobre miejsce zajął również Michał Bednarz w swojej kategorii był 5. W kategorii kadetów Szymon Lipkowski zajął 5 miejsce, Piotr Dorawa 6, Bartosz Olesiak uplasował się na 8 miejscu a Kamil Flisykowski na 11.

W klasyfikacji drużynowej pierwszej miejsce zajęła Gmina Konarzyny, Gmina Miastko zajęła wysokie drugie miejsce, na trzecim miejscu zawody ukończyli zawodnicy z Gminy Chojnice.