Miasteckie Fakty - nowy tygodnik 2017-03-31 09:06:22        

Dziś do większości sklepów gminy Miastko trafi nowy tygodnik - Miasteckie Fakty. Jak sami przyznają wydawcy tej gazety - nowy tygodnik ma być typowym tabloidem. 


Nie zabraknie w nim informacji dotyczących wszelkich przejawów życia publicznego w gminie Miastko. - Będziemy ostrzy jak żyleta - zapowiadają redaktorzy MF.

W pierwszym numerze Miasteckie fakty piszą m.in. o tym, że burmistrz Miastka wczasuje na pieniądze podatników, ujawniają także kulisy reformy oświaty, informują o tym, że ratusz zatrudnił fotografa i o tym, że przewodniczący Rady Miejskiej Jan Basara biegnie po władzę. Przedstawia też sprawozdanie merytoryczne z wyjazdu grupy miasteckich urzędników i ich żon na Litwę. Autorzy tekstów ujawniają również, że naczelnik wydziału promocji Konrad Remelski wygrał casting na rolę w serialu M jak miłość. W numerze nie brakuje także krzyżówki panoramicznej, rubryki ogłoszeniowej i programu telewizyjnego na cały tydzień. Redaktorzy proponują także konkurs fotograficzny pn. Czy znasz tę facjatę. - Na zwycięzców czekają cenne nagrody, które zakupimy wtedy, kiedy nasz tygodnik zacznie przynosić dochód - zapowiadają.