Eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego 2017-05-18 07:34:15        

W świetlicy MGOK Miastko przy ulicy Bolesława Chrobrego 6b odbyły się eliminacje gminne 48 Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne". 


Do konkursu przystąpiło 27. uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach będą reprezentować naszą gminę w Konkursie Regionalnym, który odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2017 w MGOK Miastko.

Młodych adeptów sztuki deklamacji oceniała komisja konkursowa w składzie: pani Bernadeta Zwolska z filii Biblioteki Pedagogicznej w Miastku, pani Marzanna Kowalczyk i pan Zbigniew Biliński z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku.

Szanowna komisja postanowiła awansować do Finału Regionalnego Konkursu następujące osoby:

Kat. I: Maję Pliskowską (1 miejsce) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miastku, Stanisława Kurasa (2 miejsce) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miastku i Karolinę Olszewską (3 miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Świerznie;

Kat.II: Oliwię Ćwiklińską (1 miejsce) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miastku, Zuzannę Napieraj (2 miejsce) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miastku i Kingę Potomską (3 miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Świerznie;

Kat.III: Aleksandrę Wolską (1 miesjce) i Marię Krzemińską (2 miejsce) ze Świetlicy w Świerzenku oraz Karolinę Mazellę (3 miejsce) z Gimnazjum w Miastku.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, laureaci upominki książkowe i dyplomy.

Serdecznie dziękujemy opiekunom, nauczycielom i animatorom kultury za mobilizację młodych artystów deklamacji.

Dyrekcja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku