Koncertowo i sportowo w Bobięcinie 2017-06-13 14:43:00        

W najbliższy weekend czeka nas sporo atrakcji w podmiasteckim Bobiecinie. W ramach obchodów 400-lecia Miastka odbędzie się sporo imprez, w tym koncert Kamila Bednarka z zespołem.
Organizatorzy - Wind Adrenaline - dzierżawcy bazy turystycznej, Gmina Miastko i Stowarzyszenie M jak Miastko zapraszają na imprezy, które zaczną się juz w czwartek, 15 czerwca regatami Optymistów. 
Już od godzinny piętnastej młodzi żeglarze walczyć będą na jeziorze Bobięcińskim Małym. Zmagania będzie można obserwować z pomostów, w których pobliżu usytuowana będzie trasa regat. Po regatach ognisko kiełbaski i szanty.
W piątek wieczorem Koncert Kamila Bednarka, ale zaczynamy juz od rana razem z animatorami firmy DECATHLON.
W strefie sportowej będzie można wziąć udział grach i konkursach sportowych. Będzie można wypróbować sprzęt sportowy wodny i plażowy firmy DECATHLON. Odbedą się także regaty oldboyów w klasie OPTYMIST. Od 18.00 rusza scena koncertowa, a na niej wystąpią :
--"Butelki Zwrotne" - Rock&Roll/BluesRock -https://www.facebook.com/butelkizwrotneband/?hc_ref=SEARCH&fref=nf
--"Grupa OUT" - Blues/Rock/Hard Roc - https://www.facebook.com/grupaaOUT/
--"Blackberry Hill" - Indie folk - https://www.facebook.com/bbhillofficial/
Ok. godz. 21.00 - 21.30 --"Kamil Bednarek" - Reggae - https://www.facebook.com/pg/maccabraa/about/?ref=page_internal
Sobota, 17 czerwca  to :
Regaty o randze Pucharu Polski katamaranów Hobie Cat 16, 
Strefa sportowa DECATHLON,
"Bobięcińska Gorączka Złota" - zabawa dla całej rodziny !
"Bańka Mydlana Fest." - pokaz i wspólne puszczanie mega baniek mydlanych.
Uwaga! W piątek od godz. 16.00 zamknięty będzie wjazd pojazdów do Bobięcina. Mieszkańcy dostaną się do wsi po okazaniu specjalnych identyfikatorów. Goście imprezy muszą zostawić swe pojazdy na specjalnie przygotowanym parkingu na łące - w pobliżu rozjazdu do Miastka i Malęcina. Po przebyciu 400 metrów znajdziemy się w bazie turystycznej, gdzie ustawiona będzie scena koncertowa. Zapraszamy!