Najlepsi uczniowie w gminie



 2017-06-22 12:15:58        

Wczoraj (21 czerwca) w sali Gimnazjum w Miastku odbyła się gala wręczania nagród i dyplomów władz gminy dla najlepszych uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów gminy Miastko. Łącznie nagrodzono 65 uczniów i dwie reprezentacje sportowe. Poniżej lista najzdolniejszych uczniów i wyróżniających się sportowców w roku szkolnym 2016/2017, którzy otrzymali nagrodę Rady Miejskiej w Miastku.


Gimnazjum w Miastku.
1.BUZA Patryk
2.KRAJEWSKI Arkadiusz
3.SKOWRONEK Przemysław
4.KARAŚKIEWICZ Kacper
5.HOŁUBOWSKI Szymon
6.PRYCHOŻDENKO Paulina
7.WÓJTOWICZ Dominik
8.ZMUDA-TRZEBIATOWSKI Dominik
9.SZMELTER Wiktor
10.KISIELEWSKI Tomasz
11.KAZIMIERCZAK Agata
12.PETA Natalia
13.SZYCA Karolina
14.CYBULSKI Szymon
15.MOSTOWSKI Wojciech
16.MAZELLA Karolina
17.KAZIMIERCZAK Jacek
18.Reprezentacja Gimnazjum w Miastku w Badmintonie Drużynowym – mistrzostwa ogólnopolskie: Joanna Kosarzycka, Natalia Maciupa, Klaudia Łopacka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku
1.      BOBER Michalina
2.      PIETRZYKOWSKI Oskar
3.      NIELIPIUK Zofia
4.      BIERNACKI Piotr
5.      SZYMAŃSKI Hubert
6.      GOCAN Martyna
7.      DENIUSZ Amelia
8.      LANGE Błażej
9.      BORYS Antoni
10.   ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA Alicja
11.   BRODZIŃSKA Lena
12.   RUTECKA Maja
13.   SKOWRON Kacper
14.   CZYŻNIEWSKI Maksymilian
15.   OPIELA Wiktor
16.   Drużna siatkarska: AMBROZIAK Natalia, BORZYSZKOWSKA Kinga, BODNAR Maria, KIRYŁKO Kinga, KOZIOŁ Natalia, LANKAMER Sandra, NAKONIECZNA  Julia, PLISKOWSKA Sylwia, PŁACZKOWSKA Amelia, SZEWCZYK Klaudia, TRZECIŃSKA  Nikola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Miastku
1.      ANDRYSIAK Liliana
2.      PLISKOWSKI Oliwier
3.      TANDECKI Bartłomiej
4.      KURAS Stanisław
5.      TANDECKI Sebastian
6.      RUDNIK Leon
7.      BUBLEWICZ Milena
8.      ŚWIRYDO Julia
9.      GURBA Filip
10.   MEKKA Zbigniew
11.   ZABROCKI Michał
12.   WOLSKA Zofia
13.   KRUPKA Weronika
14.   MARCISZONEK Iga
15.   BUBLEWICZ Hanna
16.   KAŃCZUGOWSKA Anastazja
17.   SYNAK Maksymilian
18.   KLUSEK Jakub

Zespół Szkół w Dretyniu
Gimnazjum
1.      NAPIERAJ Zuzanna
2.      STANISŁAWSKA Klaudia
3.      MACIUKIEWICZ Izabela
Szkoła Podstawowa 
1.      KULCZYK Marta
2.      OLESIAK Weronika

Szkoła Podstawowa w Świerznie
1.      KWAŚNIEWSKA Julia
2.      POTOMSKA Kinga
3.      KWAŚNIEWSKA Kinga
4.      OLSZEWSKA Karolina

Szkoła Podstawowa w Słosinku
1.      ŁAPTOSZ Bartłomiej

Szkoła Podstawowa w Piaszczynie
1.     OLCHOWIK Maja

Szkoła Podstawowa w Wałdowie
1.     SAMSON Anna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamnicy
1.     SEWLAL Ryan

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tursku
1.      RUDNIK Patry
2.      NIRYCH Ewa