Wielka gra terenowa w Miastku 2017-08-04 11:59:18        

W ramach Dni Miastka i Lata z Radiem  partner strategiczny imprezy, czyli LOTTO organizuje w sobotę, 5 sierpnia wielka grę miejską. 


Do wygrania jest super rower. Gra miejska Zdrapmania ma na celu aktywację lokalnej społeczności. Gra trwa 1 dzień w godzinach 9-19 i przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

 

Opis gry: Gracze pobierają grę na telefon komórkowy. W dniu eventu Lata z Radiem umieszczamy w przestrzeni miejskiej wlepki A5 ze zdrapką. Gracz posługując się mapką w aplikacji ma za zadanie znaleźć jak najwięcej  zdrapek i wpisać kod ze zdrapki do aplikacji. Osoba, która odnajdzie jak najwięcej zdrapek wygrywa rower miejski. Kolejne 5 osób otrzymuje nagrody pocieszenia – zdrapki o wartości 20zł. Jest to doskonała zabawa dla wszystkich pełnoletnich osób, która wymusza ruch na świeżym powietrzu, co przyczynia się do poprawy zdrowia gracza.

 Wlepki zostaną umieszczone w mieście rano w dniu gry lub dzień wcześniej wieczorem. Po godzinie 16 wlepki zostaną usunięte z przestrzeni miejskiej. Na miasto przewidujemy od 100 do 250 wlepek w zależności od wielkości miasta. Zapraszamy do zabawy!