Zapraszamy na Rummeliadę! 2017-09-21 11:40:27        

W niedzielę, 24 września o g. 13.13 w Grodzie Rummela odbędzie się Rummeliada - impreza, której w Miastku jeszcze nie było!


W programie, m.in. strzelanie z łuku, rzut toporem, walki na miękkie miecze, rajd rowerowy, dmuchańce, gastronomia, zabawy dla dzieci, pokazy strażackie (oglądanie panoramy Miastka z  podnośnika), bitwy wojów, poszukiwanie "skarbu Rummela", DJ - muzyka oraz najważniejsze wydarzenie to konkurs pt. "ekstremalny zjazd kajakiem z Góry Rummela". Jeszcze można zapisać się indywidualnie czy drużynowo (min. 2 osoby) na stronie:  rummeliada@gmail.com  lub bezpośrednio przed imprezą. Mamy już kilka drużyn - nawet z Gdańska.
Zachęcamy do zapisów i uczestnictwa w Rummeliadzie, tym bardziej, iż dla zwycięzców oraz najbardziej odważnych przewidziane są atrakcyjne nagrody, m.in. rowery, tablety, sprzęt elektroniczny i AGD, okolicznościowe statuetki, itp.
Zapraszamy wszystkich, całe rodziny, nawet tych, którzy się boją!? A wszystko to pod patronatem medialnym Radia Gdańsk i Gazety Miasteckiej. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i dużo adrenaliny. 
Pamiętajcie!!! - niedziela 24 września o godzina 13.13 spotykamy się na Grodzie Rummela w Miastku.

Organizatorzy:

1. Drużyna Grodu Rummela
2. Witold Zajst
3. Małgorzata Stasiewicz
4. MTS Hamer