Paczka Literacka 2017-10-04 10:45:55        

Do Biblioteki Publicznej w Miastku i jej trzech filii nadeszła „Paczka literacka” ufundowana przez  Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego przy wsparciu wydawnictwa Agora. Do Biblioteki Publicznej w Miastku i jej trzech filii nadeszła „Paczka literacka” ufundowana przez  Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego przy wsparciu wydawnictwa Agora. 

 


Składa się ona każdorazowo z 21 książek oraz 2 audiobooków. Wśród nich są m.in.: „Reporterka” Jacka Antczaka i Hanny Krall, „Muzyka mojego życia” Roberta Janowskiego, „Zdrowy apetyt” Anny Jelonek i Doroty Frontczak, „Polska ogórkowa” Michała Ogórka, „Władysław Andres. Życie po Monte Casino” Ewy Berberyusz, „Nie wierzę w życie pozaradiowe” Marka Niedźwieckiego, czy „Laska nebeska” Mariusza Szczygła. Dzięki akcji sponsorowanej przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego księgozbiór naszej biblioteki powiększy się o 92 pozycje.

Po opracowaniu książki i audiobooki trafią na półki biblioteki, a celem ich przybliżenia naszym czytelnikom zorganizowane zostanie spotkanie literackie przedstawiające powyższe pozycje. Już dziś zapraszamy do czytania  i na  spotkanie promujące akcję. O jego dokładnym terminie powiadomimy na naszej stronie internetowej.