Szkoła Podstawowa nr 3 na podium w turnieju Szkół Podstawowych w Czaplinku 2017-11-13 12:38:35        

W środę 8 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Czaplinku odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt z okazji święta niepodległości. 


W turnieju wzięło udział 9 drużyn z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Turniej podzielony był na trzy grupy. Mecze rozgrywane były na trzech boiskach po dwa sety do 25 pkt.

Nasz drużyna rywalizowała w grupie A z drużynami z Koszalina i z Czaplinka. Pierwszy mecz nasz drużyna rozegrała z gospodyniami i wygrała 2:0. W drugim meczu spotkaliśmy się z drużyną z Koszalina. Po wyrównanym i emocjonującym spotkaniu mecz zakończył się remisem 1:1. Po grach eliminacyjnych nasza szkoła awansowała do głównego finału wygrywając eliminacje z Koszalinem o dwa małe pkt.

Po grach w głównym finale nasza szkoła zajęła trzecie miejsce na dziewięć drużyn. Najlepszą zawodniczką w naszej drużynie została Sandra Lankamer.

Skład drużyny:

Kinga Borzyszkowska, Amelia Płaczkowska, Klaudia Trzecińska, Natalia Ambroziak, Sandra Śpiewakowska, Sylwia Pliskowska, Sandra Lankamer, Nadia Bodnar, Natalia Kozioł, trener: Waldemar Żurawik.