Sukcesy miasteckich badmintonistów

2017-11-27 08:20:47

W Solcu Kujawskim w dniu 26.11.2017 r odbył się Ogólnopolski Turniej Badmintona: JM, MM.

Miastecki Klub „Lednik” reprezentowało czworo zawodników: Joanna Kosarzycka, Natalia Maciupa, Hanna Bublewicz i Błażej Lange.Mimo dużej konkurencji, bo w turnieju uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z: Poznania, Przeźmierowa, Puszczykowa, Polanowa, Sławna, Sianowa, Bytowa, Pabianic, Jastrowia, gospodarze z Solca Kujawskiego oraz reprezentacja z Ukrainy. Dobry występ par deblowych i mieszanych. Drugie miejsce zajęli Joanna Kosarzycka z Maciejem Kruszyńskim z Polanowa, a trzecie miejsce udało się wywalczyć Asi w parze z Natalią Maciupą.W grze pojedynczej Joanna Kosarzycka zajęła 5 miejsce, a Natalia Maciupa 6.Hanna Bublewicz w grze pojedynczej zajęła 13 miejsce, a w parze z Błażejem Lange 7.Błażej Lange w singla wywalczył 9 pozycję. Czwarte miejsce wywalczyli w parze deblowej Błażej Lange i Paweł Szach z Bytowa, którzy jako Młodzicy rywalizowali w wyższej kategorii wiekowej Juniora Młodszego i musieli się zmierzyć ze starszymi o dwa lata zawodnikami.