UKS Morena awansowała do I ligi

2017-12-18 13:25:44

Klub zaczął weekend od porażki w kategorii kadetka w Gdyni 1:3. Mimo przegrania mecz był bardzo fascynujący i pełen emocji. Pierwszy set wygraliśmy 25:20, następne sety przegraliśmy po walce. Jedyne co nam nie szło to odbiór. Mimo wszystko mecz uważam za udany. Nie było składu, graliśmy zawodniczkami o trzy lata młodszymi. W niedzielę pojechaliśmy do Kwidzyna rywalizować o awans do pierwszej ligi w kategorii młodziczka. Rywalizowaliśmy z drużyną ze Słupska i z Kwidzyna. Pierwszy mecz graliśmy ze Słupskiem. Nasza drużyna nie dała żadnych szans drużynie ze Słupska wygrywając 2:0(25:16, 25:19). Drugi mecz rozegraliśmy z Kwidzynem wygrywając też 2:0(25:14, 25:20) nie oddając inicjatywy przeciwniczkom. Nasze zawodniczki w każdym elemencie były lepsze. Wzorowe zagrywki, super przyjęcie i dobry atak. Jesteśmy drużyną o rok młodszą, mimo to awansowaliśmy do pierwszej ligi.