Miastecki szpital w "Złotej Setce" najlepszych lecznic w kraju! 2017-12-19 11:57:47        

Miło nam poinformować, że w Rankingu Szpitali "Bezpieczny Szpital 2017", który przygotował zespół Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, Szpital Miejski w Miastku sp. z o.o. znalazł się w "Złotej setce" szpitali w Polsce na 84 miejscu. 


W porównaniu z rokiem poprzednim Szpital poprawił swoją pozycję o 20 miejsc. Autorzy rankingu brali pod uwagę m.in. sposób zarządzania szpitalami, jakość świadczonych usług, komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Szczególnie cieszy wysoko oceniona jakość opieki i opieka medyczna, gdzie szpital uzyskała punktację wyższą od średniej punktacji 100 szpitali. Ranking pokazuje, również, że wiele jest do zrobienia jeszcze w zakresie infrastruktury, ale dzięki pozyskanym środkom z Unii Europejskiej na modernizację Szpitala obszar ten zostanie w najbliższym czasie udoskonalony. - Mamy nadzieję, że jest to dobry prognostyk na przyszłość i Szpital będzie poprawiał w dalszym ciągu swoje wyniki. Znalezienie się w tak zaszczytnym towarzystwie to zasługa całego personelu Szpitala za co serdecznie pragnę mu podziękować i pogratulować sukcesu - nie kryje zadowolenia z wyników rankingu prezes szpitala Renata Kiempa.

Linki do rankingu:

 http://www.rankingszpitali.com.pl/ranking-szpitali-2017/ranking-szpitali-zabiegowych-wielospecjalistycznych-i-onkologicznych/

http://www.rankingszpitali.com.pl/ranking-sz