Turniej Lotos Griffin Cup w Miastku 2019-01-08 07:40:21        

Grupa A
Start Miastko (współorganizator turnieju)
MKS Lew Lębork
Myśliwiec Tuchomie
Salos Słupsk

Grupa B
FC Gowidlino
U2 Bytów
GKS Linia
MKS Lew II Lębork

Grupa C
KS Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin
Santana Wielki Klincz
Sztorm Mosty.

Do ćwierćfinałów awansowały po dwa zespoły z każdej grupy, a były to Myśliwiec Tuchomie i Start Miastko z grupy A, U2 Bytów i FC Gowidlino z grupy B, Wierzyca Pelplin oraz KS Gryf Słupsk z grupy C. Grono ćwierćfinalistów uzupełniły dwie najlepsze drużyny z trzecich miejsc - Salos Słupsk z grupy A i GKS Linia z grupy B.

Ćwierćfinały wygrały drużyny:  Wierzyca Pelplin (3:2 w karnych z Salosem Słupsk), Myśliwiec Tuchomie (w karnych 2:0 z GKS Linia) oraz U2 Bytów (w karnych 3:2 z Gryfem Słupsk), Start Miastko zwycięstwo 3:0 nad FC Gowidlino.

Półfinały:  Start Miastko  - Wierzyca Pelplin zakończył się remisem 1:1. Po czterech seriach rzutów karnych lepsza okazała się ekipa z Pelplina wygrywając 2:1.
Drugi półfinał zakończył się wygraną 2:0 U2 Bytów nad Myśliwcem Tuchomie.

W spotkaniu o trzecie miejsce współorganizator turnieju - Start Miastko pokonał 3:0 Myśliwiec Tuchomie. W wielkim finale Wierzyca Pelplin pokonała 2:1 U2 Bytów i została zwycięzcą turnieju LOTOS Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Nagrody indywidualne otrzymali:
Król strzelców - Bartek Motow (Start Miastko)
Najlepszy zawodnik - OIiwier Pawłowski (U2 Bytów)
Najlepszy bramkarz - Karola Neumann (Wierzyca Pelplin)

Puchary, medale oraz nagrody wręczali członkowie Zarządu Pomorskiego ZPN - Jan Ponulak i Paweł Kryszałowicz oraz dyrektor hali sportowej w Miastku Paweł Biernacki.