Najlepsi z najlepszych z Nagrodami Burmistrza



 2019-06-18 13:39:12        

Prawie 80 uczniów, którzy w tym roku szkolnym byli najlepsi z najlepszych, czyli uzyskali najlepsze wyniki w nauce i największe sukcesy sportowe, otrzymało dziś Nagrody Burmistrza Miastka.  Uroczystość odbyła się w miasteckiej Szkole Podstawowej nr 3 . Nagrody wręczali - wiceburmistrz Longina Jankowska oraz Mieczysław Czarnecki - wiceprzewodniczący miasteckiej Rady Miejskiej. Uczniowie poza nagrodami i dyplomami otrzymali gratulacje od pani wiceburmistrz i wiceprzewodniczącego Rady oraz od Agnieszki Ringwelskiej - naczelnika wydziału oświaty i rozwoju społecznego Urzędu Miejskiego w Miastku. - To Wy swoją pracą wykreowaliście wizerunek szkoły, która reprezentujecie, w której się uczycie. Brawo dla Was - powiedziała Agnieszka Ringwelska.

 W części artystycznej wystąpił chór ze Szkoły Podstawowej nr 1 prowadzony przez nauczyciela Sławomira Wolskiego. Podobały się solowe występy Natalii Borzyszkowskiej i Igi Konwerskiej oraz taniec z kwiatami w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Dretyniu, przygotowany przez nauczycielkę Dorotę Kozłowską.  Na koniec spotkania były życzenia dla uczniów słonecznych i radosnych wakacji.

Poniżej prezentujemy listę  najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych i w tym roku, po raz ostatni, także uczniów gimnazjów.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku

 

 

 

 

 

 

SKIBA Igor

 

 

SYNAK Antoni

 

 

PUSTELNIK Krzysztof

 

 

BIERNACKI Piotr

 

 

OPIELA Wiktor

 

 

MIECZKOWSKI Mateusz

 

 

ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA Alicja

 

 

KOPCIŃSKA Zofia

 

 

KONWERSKA Iga

 

 

ZAJĄC Hubert

 

 

SZACHOSKI Krzysztof

 

 

LANGE Błażej

 

 

NARLOCH Hanna

 

 

ZAWIEŚNICKI Grzegorz

 

 

CZYŻNIEWSKI Maksymilian

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Miastku

 

 

MARCISZONEK Iga

 

 

ZABROCKI Michał

 

 

TANDECKI Bartłomiej

 

 

KOZIKOWSKA Julia

 

 

KRUPKA Weronika

 

 

WOLSKA Zofia

 

 

SZUL Zofia

 

 

DEMKO Anna

 

 

CYBULSKA Martyna

 

 

TANDECKI Sebastian

 

 

NOWICKA Antonina

 

 

RUDNIK Leon

 

 

RUDNIK Tola

BUBLEWICZ Hanna

BUBLEWICZ Milena

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku

 

 

Gimnazjum

1

MOSKAL Małgorzata

2

DOMINO Mateusz

3

JANUSZEWSKA Dominika

4

OBOROWSKI Michał

 

 

 

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

 

 

 

1

WRZESIŃSKI Franciszek

 

 

SPORTOWCY

 

 

     

WOSIŃSKA Wiktoria

2 LANKAMER Sandra

3 BODNAR Nadia

4 BORZYSZKOWSKA Kinga

5 PŁACZKOWSKA Amelia

6 LESZCZYŃSKA Zuzanna

7 PLISKOWSKA Sylwia

8 ŚWIDZIŃSKA Natalia

9 MACHAJEWSKA Wiktoria

10 KWIATKOWSKA Oliwia

11 OLESIAK Weronika

12 BACHMAN Hubert

13 BUTKIEWICZ Michał

14 MNICH Jakub

15 SPALIK Przemysław

16 GARCZYŃSKI Jan

17 OLEJNIUK Krystian

18 FILIPEK Kacper

19 PRONDZIŃSKI Ernest

20 SIERADZKI Sebastian

21 RAPTA Aleksandra

22 GANŻUMOW Patrycja

23 KIRYŁKO Kinga

24 DENIUSZ Amelia

25 MIECZKOWSKA Kaja

26 RUP Natalia

27 TERPIŁOSKA Maria

28 DOMIN Julia

29 GROCHOWSKA Weronika

30 CZECH Weronika

31 KURKUL Martyna

32 OLEKSIEWICZ Nikola

33 SZEMATOWICZ Anna

34 JANKOWSKA Oliwia

35 PLISKOWSKA Maja

36 KĄDZIELA KAJA

37 DENIUSZ Zuzanna

38 TRELA Olaf

39 JAŁOCHA Oskar

40 SZYMAŃSKI Hubert

41 KUNISZEWSKI Patryk

42 KARAŚKIEWICZ Kacper

43 KRYSIAK Kinga

 

 

Szkoła Podstawowa w Dretyniu

 

GIMNAZJUM

1

DOBROWOLSKI Jakub

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

1

SUGAK Bartosz

2

STEFANICKA Marta

 

 

Szkoła Podstawowa w Świerznie

1

KWAŚNIEWSKA Kinga

 

KWAŚNIEWSKA Julia

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Słosinku

1

BINCZYK Maria

 

 

Szkoła Podstawowa w Piaszczynie

1

KLIM Kornelia

 

 

Szkoła Podstawowa w Wałdowie

1

KOZIEŁ Julia

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamnicy

1

SEWLAL Ryan

 

 

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tursku

1

TREDER Paweł

2

CZAJKA Artur