Chwyć za aparat i zgarnij nagrodę 2019-10-09 08:57:33        

Dzięki Funduszom Europejskim realizowane są projekty, które ułatwiają Ci życie. Rozejrzyj się po swojej okolicy i sprawdź, jakie projekty są realizowane. 
Organizator: Agencja Reklamowa Dsk sp. z o.o., ul. Bielawska 6/3 02-511 Warszawa; zwany dalej „Organizatorem” prowadzi  w serwisie Facebook pod adresem domenowym  https://www.facebook.com/pomorskiewunii/ należącą do Województwa Pomorskiego i administrowaną przez Organizatora konkurs, który realizowany będzie w dwóch kategoriach umiejętności: 
-  Profesjonaliści 
-  Amatorzy
oraz  w pięciu kategoriach tematycznych dla obszaru Pomorza:
- transport
- środowisko
- przedsiębiorczość
- podnoszenie kwalifikacji i kompetencji Pomorzan
- wsparcie rodziny, seniorów i osób z niepełnosprawnościami.
Konkurs trwa do dnia 20 października 2019 r. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w dniu 25 października 2019 r. na Stronie.
Do wygrania: Monitor LG, Laptop 2w1, Słuchawki JBL, Kamera sportowa MANTA. Zdjęcie konkursowe wstaw w komentarzu na naszym profilu na Facebooku z treścią „Akceptuję postanowienia regulaminu" i wskazaniem, w której konkursowej kategorii bierzesz udział. Wszelkie informacje oraz regulamin konkursu na stronie: https://www.facebook.com/notes/pomorskie-w-unii/regulamin-konkursu-fotograficznego-fotofunduszeeuropejskie/10157591909630097/