Zaproszenie do udziału w tworzeniu Lokalnej Strategii Rozwoju 2015-09-04 13:13:10        

W związku z trwającymi pracami nad  przygotowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR)  na lata 2014-2020 w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i  Morze 2014-2020,  zapraszamy społeczność gminy Miastko - mieszkańców, przedstawicieli stowarzyszeń i innych organizacji społecznych, przedstawicieli samorządu, sołectw, przedsiębiorców, rolników, wędkarzy, rybaków do włączenia się w  tworzenie  LSR poprzez udział w cyklu spotkań mających na celu badanie potrzeb lokalnej społeczności, które to będą
podstawą nowo budowanej strategii i pozwolą na stworzenie możliwości pozyskania środków finansowych na ich realizację w nowej perspektywie.
Dotychczas w ramach strategii realizowanej do bieżącego roku udało się w gminie Miastko zrealizować projekt zagospodarowania jeziora Lednik, zakupić rowery wodne i kajaki do wyposażenie kąpielisk nad j. Lednik w Miastku i Głębokim w Świeszynie, swoje projekty zrealizowali rybacy i przedsiębiorcy rozwijając działalność i unowocześniając swoje przedsiębiorstwa, zbudowana została stanica wędkarska koła PZW "Karaś" nad jeziorem Wołczyca w Wołczy Wielkiej.
Państwa udział jest niezmiernie ważny w celu trafnego zdiagnozowania potrzeb.
Spotkanie odbędzie  się w dniu 10.09.2015 r. (czwartek)   o godz. 16:30 -  Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia”  w Miastku, ul. Dworcowa 29. Serdecznie zapraszamy!