VII Ogólnopolski Turniej Mini piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza miasta Połczyn Zdrój

2015-10-21 09:59:35

Turniej odbył się w dniach 16 -18.10.2015r. w Połczynie Zdrój. W turnieju brało udział około zawodników z terenu całego kraju. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych. Single – klasy czwarte, trójki - klasy piąte i czwórki klasy szóste. Nasza Szkoła Podstawowa nr 1 Oddziałami Sportowymi w Miastku rywalizowała w czwórkach i w trójkach. W czwórkach wystawiliśmy jedną drużynę, a w trójkach wystawiliśmy trzy ekipy. W czwórkach rywalizowało 28 drużyn. Po grach eliminacyjnych nasza ekipa awansowała do finału B. Po wszystkich grach nasza drużyna zajęła 9 miejsce na 28 startujących ekip. Klasy piąte także pokazały dobrą grę. Po grach eliminacyjnych nasze dwie trójki awansowały do finału B a jedna trójka awansowała do finału C. W finale nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze i w końcowej kwalifikacji zajęły następująco miejsce ósme i dziewiąte na 36 drużyn. Trójka trzecia zajęła miejsce 14. Był to pierwszy tak duży turniej, w którym uczestniczyły nasze młode siatkarki.