Turniej piłki siatkowej

2015-10-26 14:19:05

W sobotę 24 października br. w Starogardzie Gdańskim odbył się turniej czterech drużyn w ramach Pomorskiej Wojewódzkiej Ligi Piłki Siatkowej dziewcząt w kategorii młodziczek. W turnieju brały udział drużyny z Gdyni, Lęborka, Starogardu Gdańskiego i Miastka. Turniej odbywał się na dwóch boiskach. System gier każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Pierwszy mecz Morena zagrała z drużyną z Lęborka. Nasze zawodniczki wygrały 2:0 (25:15, 25:14). Bardzo równa gra naszych podopiecznych. Bardzo dobra zagrywka i odbiór. Mecz drugi zagraliśmy z drużyną z Gdyni i tu gra rewelacyjna. Wygraliśmy 2:0 (25:4, 25:3). Mecz finałowy zagraliśmy z drużyną gospodarzy Starogardem Gdańskim. Pierwszy set wygrywaliśmy do 20 pkt., końcówka należała do gospodyń, wygrywając 26:24. Set drugi należał do miastczanek i wygrały 25:19. W secie trzecim tai breku przegraliśmy 15:13, po bardzo ładnej grze oby dwóch drużyn. Jestem bardzo zadowolony z gry naszych dziewcząt, ty bardziej, że pojechaliśmy w bardzo osłabionym składzie. Zagrały u nas dwie zawodniczki z podstawówki, młodsze o dwa trzy lata. Wypadły znakomicie, były to Sandra Śpiewakowska i Wiktoria Wosińska. Dziękuje całej mojej drużynie za bardzo dobrą grę.