Komunikat Prezesa MTG 2016-04-11 13:11:53        

W związku z kończącym się okresem gwarancyjnym dotyczącym projektu ,,Energia odnawialna- instalacje solarne dla mieszkańców Miasta i Gminy Miastko ,,Zarząd Miasteckiego Towarzystwa Gospodarczego informuje o :
1. Rozpoczęcie przeglądów ostatecznych rozpocznie się od dnia 11 kwietnia 2016r.
2. Wykonawcą będzie Pan Marian Szuta, dotychczasowy lokalny serwisant systemów solarnych
3. Harmonogram i zasady wykonania ustalane będą przez wykonawcę na podstawie bazy danych telefonicznych będących w posiadaniu Pana Szuty, który będzie się z Państwem kontaktował i ustalał dogodne dla  stron terminy.
4. Zakres wykonania prac: dokonanie ostatniego przeglądu i skompletowanie dokumentacji serwisowej, wymiana płynu solarnego w instalacji - zużyty płyn obowiązkowo odbierany będzie przez wykonawcę, wykonanie drobnych napraw gwarancyjnych (zakres ustalany przez wykonawcę na miejscu), w przypadku poważniejszych napraw termin wykonawstwa (w ramach gwarancji) ustalany z wykonawcą na miejscu
5. Termin zakończenia prac gwarancyjnych  31 maja 2016r.
W przypadku wystąpienia trudności lub jakichkolwiek pytań związanych z przeprowadzeniem w/w prac prosimy o kontakt z Aleksandrem Szopa Prezesem Zarządu (tel. 664747781).  Prosimy o przychylne przyjęcie serwisanta, zwracamy uwagę na jasne wskazanie Wykonawcy i czujność z Państwa strony ze względów chociażby na ostatnie wydarzenia w naszej Gminie dot. okradania posesji.