Turniej tenisa stołowego

2016-04-19 08:47:48

W sobotę 16 kwietnia 2016r. w Chojnicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Regionu Północnego w Tenisie Stołowym. W zawodach udział wzięli zawodnicy m.in. z Gdańska, Bydgoszczy, Chojnic. Gminę Miastko reprezentowali zawodnicy z PMDK Miastko oraz zawodnicy UKS Junior Dretyń. W kategorii Żaków wygrał Piotr Biernacki potwierdzając swoją dobrą formę. Piotr został powołany do kadry województwa pomorskiego. Na miejscu 5 ukończył zawody Krzysztof Pustelnik, natomiast Bartosz Nuciński zajął w tej kategorii 8 miejsce. W kategorii młodzików Przemysław Spalik zajął 7 miejsce. Wśród kadetów Szymon Hołubowski zajął 4 pozycję. Po raz pierwszy w zawodach tego szczebla uczestniczyli zawodnicy UKS Junior Dretyń, którzy wypadli bardzo dobrze. Szczególnie Weronika Olesiak, która zajęła drugie miejsce oraz Szymon Lipkowski, który uplasował się na trzecim miejscu. Bartosz Olesiak zajął 16 miejsce a Dagosz Deńczyk 12 miejsce.