Turniej mini piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora OSiR w Miastku

2016-04-29 13:11:51

W minioną sobotę uczennice szkół podstawowych i gimnazjalnych rywalizowały w turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora OSiR w Miastku. W turnieju rywalizowało 36 zawodniczek. Turniej odbywał się w kategorii trójek. System gier podzielony był na cztery grupy każdy z każdym, do 25 pkt. Po rywalizacji I miejsce zajęła trójka z Gimnazjum, II miejsce zajęła drużyna z ze Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami sportowymi w Miastku, III miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum. Organizatorami byli nauczyciele Joanna Kozłowska i Waldemar Żurawik. Uczestnicy uczęszczają na zajęcia piłki siatkowej w Uczniowskim Kubie Sportowym ,,MORENA”. Wszyscy uczestnicy otrzymali napoje i słodycze, a najlepsze trzy drużyny otrzymały puchary z rąk Dyrektora OSiR Pana Lecha Warsińskiego