W Gdańsku na podium

2016-05-05 07:56:35

24 kwietnia br. w szkole sportowej w Gdańsku odbyła się druga edycja turnieju Kinder. W turnieju rywalizowało 27 zespołów w kategorii trójek. Miastko rywalizowało z czterema zespołami. Turniej podzielony był na pięć grup. W grupach rywalizowało się każdy z każdym do 11 pkt. Z każdej grupy awansowały po dwie drużyny do głównego finału. W finale wystąpiły dwie nasze drużyny. Po grach finałowych Miastko I zajęło trzecie miejsce i otrzymało medale i nagrody rzeczowe. Następnie Miastko II zajęło miejsce VII, Miastko III zajęło miejsce 9, Miastko IV zajęło miejsce 11 na 27 zespołów. Po dwóch etapach Kinder nasze cztery drużyny zakwalifikowały się do pierwszej 16 Województwa Pomorskiego. W finale głównym pierwsze trzy drużyny awansują na Mistrzostwa Polski