XXII Memoriał Boreckiego i Wojdy

2016-05-10 06:35:40

W minioną sobotę w Żukowie odbył się Turniej Młodzików w zapasach w stylu klasycznym jako XXII Memoriał H. Boreckiego i E. Wojdy. W zawodach wzięło udział 126 zawodników z 11 klubów, w tym ekipa z Kaliningradu - Rosja. Zapaśniczy Klub Sportowy Miastko reprezentowało 10 zawodników. W grupie wiekowej młodzików pierwsze miejsce wywalczył Wiktor Wojciechowski (32 kg), który w finale pokonał Nikodema Zawackiego (Sokół Lubawa) przez przewagę techniczną. Miejsca pozostałych zawodników: Jakub Dobrowolski (53 kg)  7 miejsce, Bartłomiej Tandecki (42 kg) 9 miejsce, Krystian Olejniuk (53 kg) 9 miejsce. W mini zapasach drugie miejsca zajęli Leon Rudnik (25 kg), Wojciechowski Hubert (36 kg) i Alex Ruszczyk (49 kg). Trzecie miejsce wywalczył Jacek Wysocki (27 kg) Miejsca pozostałych zawodników:  Sebastian Tandecki (27 kg) 5 miejsce, Wiktor Korycik (30 kg) 4 miejsce, Witold Szor (39 kg) 4 miejsce. W klasyfikacji klubowej ZKS Miastko był szósty.