Terminarz gminnych imprez sportowych



 2016-09-21 00:00:00        

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miastku podał nam terminarz imprez gminnych, które realizowane będą w roku szkolnym 2016/2017 w ramach Gimnazjady, a także Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


Gimnazjada - Sztafetowe Biegi Przełajowe  04.10.2016   J. Lednik 10.30;    

 Szachy Drużynowe 26.09.2016    MGOK ul. Mickiewicza 2 ( LO ) 9.30;  

 Badminton dziewczęta i chłopcy 25.10.2016 OSiR 9.30;   

Unihokej dziewcząt i chłopców 09.11.2016 Gimnazjum 9.30;   

Tenis stołowy dziewcząt i chłopów 07.11.2016 Dretyń 9,30;  

 Pływanie drużynowe 11.01.2017 Bytów 9.00;  

Piłka ręczna dziewcząt i chłopców 16.02.2017 Gimnazjum 9.30;

 Drużynowe biegi przełajowe 27.10.2016 J. Lednik 10.30;   

Koszykówka dziewcząt i chłopców 09.03.2017 OSiR 9.30; 

 Siatkówka dziewcząt i chłopców 17.03.2017 OSiR 9.30;

Piłka nożna dziewcząt i chłopców 30.03.2017 Orlik 9.30;  

 Indywidualna LA 12.05.2017 Stadion 9.30;

Siatkówka plażowa dziewcząt i chłopców 25.05.2017 J.Lednik 9.30.

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej na rok 2016/2017  

Sztafetowe Biegi Przełajowe 04.10.2016 J. Lednik 9.30;   

Szachy drużynowe 26.09.2016; MGOK ul. Mickiewicza 2 ( LO ) 9.30; 

Halowa Piłka Nożna szkół wiejskich 14.10.2016 OSiR 9.30;  

Unihokej dziewcząt 10.11.2016 OSiR 9.30; 

Unihokej chłopców 09.11.2016 OSiR 9.30; 

 Badminton dziewcząt  i chłopców 25.10.2016 OSiR 9,30;   

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców 17.11.2016 Świerzno 9.30;

 Pływanie drużynowe dziewcząt i chłopców 11.01.2017 Bytów;    

Dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców kl. IV 09.02.2017 OSiR 9.30;

 Sztafety sprawnościowe dla klas II i III Luty 2017 OSiR 9.30;   

Mini piłka siatkowa dziewcząt i chłopców 17.02.2017 OSiR 9.30; 

Mini piłka ręczna dziewcząt 20.02.2017 OSiR 9. 30;  

Mini piłka ręczna chłopców 21.02.2017 OSiR 9. 30; 

Drużynowe Biegi Przełajowe 27.10.2016 J. Lednik 9.30;  

Mini koszykówka dziewcząt 28.03.2017 OSiR 9.30;

 Mini koszykówka chłopców 29.03.2017 OSiR 9.30;  

Mini piłka nożna chłopców 13.04.2017 Orlik 9.30;

Mini piłka nożna dziewcząt 27.04.2017 Orlik 9.30;

Czwórbój LA dziewcząt i chłopców 11.05.2017 Stadion 9.30;

 Siatkówka plażowa dziewcząt i chłopców 15.05.2017 OSiR 9.30.